10 березня 2020 року відбувся піврічний звіт докторантів та аспірантів за спеціальністю 202 «Захист і карантин рослин». Звіти представили:
докторант 1 року очної форми навчання Рожкова Тетяна Олександрівна, тема наукової роботи – «Мікопатогенний комплекс насіння та зерна озимої пшениці та розробка сучасної системи зниження польової інфекції в умовах Північного Сходу України». Науковий консультант доктор с.-г. наук, професор кафедри захисту рослин Власенко В.А.
аспірант 2 року очної форми навчання Півторайка Віктора Володимировича, тема наукової роботи – «Ентомологічний комплекс конопель посівних та заходи контролю чисельності фітофагів в умовах північно-східного Лісостепу України». Науковий керівник доктор с.-г. наук, професор кафедри захисту рослин Рожкова Т.О.
аспірант 1 року очної форми навчання Башлай Аліна Григорівна, тема наукової роботи – «Імунологічні особливості сортів пшениці м’якої озимої за органічного землеробства в умовах північно-східному Лісостепу». Науковий керівник доктор с.-г. наук, професор кафедри захисту рослин Власенко В.А.
аспірант 4 року очної форми навчання Слобода Людмила Василівна, тема наукової роботи – «Комплексний захист яблуневого саду від шкідників та хвороб в умовах Лісостепу України». Науковий керівник – кандидат біол. наук, доцент кафедри захисту рослин Рожкова Т.О.
Звіти докторанта та аспірантів були затверджені одноголосно.