21 грудня відзвітували одержувачі грантів для молодих дослідників та наукових колективів в рамках проекту Міністерства закордонних справ Чеської Республіки: «Підвищення потенціалу аспірантів для якісних досліджень в Україні» ересень-грудень 2022 року). З факультету агротехнологій та природокористування міні-грант отримала доцент кафедри агротехнологій та грунтознавства Захарченко Еліна Анатоліївна разом із командою (члени команди представлені на фото слайду). Назва проекту – «Ефективність покривних культур в органічних плантаціях гінкго білоба». Нашою метою було дослідити деякі види покривних культур у полі з гінкго білоба та їх вплив на показники ґрунту для глибшого розуміння механізму впливу. За результатами  проекту підготовлено наукову статтю для опублікування в журналі WoS,  представлені дані на двох конференціях.  За рахунок грантових коштів куплено на кафедру агротехнологій та грунтознавства ноутбук, що допоможе працювати науковцям та аспірантам на час відсутності світла.