У Вінницькому національному аграрному університеті відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 201 «Агрономія».

Протягом першого етапу ІІ туру Конкурсу галузева конкурсна комісія розглянула 60 поданих наукових робіт з більш ніж 20 навчальних закладів України та здійснила їх рецензування. До підсумкового (другого) етапу ІІ туру було допущено 15 студентських наукових робіт.

За рішенням Галузевої конкурсної комісії (на підставі найбільшої кількості набраних балів від рецензентів) було прийняте рішення оголосити переможцем Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 201 «Агрономія» студентку факультету агротехнологій та природокористування Сумського національного аграрного університету спеціальності “Агрономія” – Цигельник Кристину Володимирівну та нагородити дипломом І ступеня.

Голова галузевої конкурсної комісії, ректор ВНАУ В.А. Мазур висловив подяку за підготовку роботи переможця – Бутенку Андрію Олександровичу, науковому керівнику, кандидату сільськогосподарських наук, доценту кафедри рослинництва.