ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Лісове господарство» відбувся 15-16 квітня 2020 р. на базі Харківського національного аграрного університету ім. В. В. Докучаєва. На конкурс було представлено 20 наукових студентських робіт. Рішенням галузевої конкурсної комісії визначено переможців, серед яких є студент факультету агротехнологій та природокористування Сумського національного аграрного університету – Череповський Максим Володимирович (2 курс, спеціальність 205 «Лісове господарство» ОС «Бакалавр»)Він був нагороджений Дипломом ІІІ ступеня за наукову роботу «Ідентифікація особливих цінностей для збереження на лісових територіях ДП «Сумське лісове господарство»». Науковому керівнику – Кременецькій Євгенії Олексіївні (кандидату сільськогосподарських наук, доценту, доценту кафедри садово-паркового та лісового господарства СНАУ) була видана Подяка за якісну підготовку студентів до участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт.