ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук за галуззю знань «Екологія» відбувся 18-20 березня 2020 р. на базі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка». На конкурс було представлено 72 наукові студентські роботи. Рішенням галузевої конкурсної комісії визначено переможців, серед яких і студенти факультету агротехнологій та природокористування Сумського національного аграрного університету – Семенко Ірина Миколаївна та Штефан Діана Володимирівна. Вони були нагороджені Дипломом ІІ ступеня за наукову роботу «Продуктивність та кормова цінність лучних заплавних фітоценозів під впливом випасання та сінокосіння в умовах лісостепової зони України» (науковий керівник – к.б.н., доцент кафедри екології та ботаніки Кирильчук Катерина Сергіївна).