9 лютого 2023 року відбулася серія  он-лайн зустрічей завідувача кафедри садово-паркового та лісового господарства Тетяною МЕЛЬНИК зі здобувачами 3 (2 ст) курсу  ОС Бакалавр та 1 курсу ОС Магістр спеціальностей Лісове господарство та Садово-паркове господарство. Зустрічі були зорієнтовані на роз’яснення процедури проходження виробничої та науково-дослідної практики: оформленню документів, термінів та завдань, які треба виконати за період практики, підготовкою звіту та процедурою захисту.

Важливою складовою зустрічей були питання підготовки кваліфікаційних робіт. Обговорено процедуру обирання теми та керівника, оформлення супроводжувальних документів, термінів та «підводних течій», які можуть виникнути під час роботи над кваліфікаційною роботою. Наголос робився на дотримання академічної доброчесності.

До зустрічі доєднався заступник декана по науковій роботі та з організації проходження навчально-виробничих практик факультету Ігорем МАСИКОМ