З метою проведенням щорічної процедури моніторингу та поліпшення освітньо-професійної програми кафедра біотехнології та хімії розмістила проект освітньо-професійної програми «162 БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА БІОІНЖЕНЕРІЯ» для першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Проект освітньої програми розміщений на сайті факультету агротехнологій та природокристування за посиланням (https://agro.snau.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/%D0%9E%D0%9F%D0%9F24.pdf).

Запрошуємо роботодавців, здобувачів вищої освіти, випускників, представників професійної спільноти та академічних кіл, інших зацікавлених осіб взяти участь в обговоренні проекту освітньо-професійної програми через:  анкетування Анкета опитування стейкхолдерів

Будемо вдячні, якщо Ви надасте свої пропозиції до 1 березня 2024 року на електронну пошту гаранту. Ваша участь допоможе забезпечити актуальність, та конкурентоспроможність освітньої програми.

Обговорення пропозицій та зауважень буде проводитися на відкритій зустрічі стейкхолдерів з 4 по 7 березня 2024 року на факультеті агротехнологій та природокористування.

Анкета опитування стейкхолдерів