6 березня 2024 року о 12:00 в аудиторії 114е Сумського національного аграрного університету та на платформі Zoom у форматі круглого столу пройшло обговорення освітньо-професійних програм «Туризм» бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти кафедри туризму.

Захід відбувся із метою покращення якості освітнього процесу та проєктування й оновлення освітніх програм за спеціальністю 242 «Туризм і рекреація».

У роботі круглого столу взяли участь понад 30 осіб, серед яких проєктні групи ОПП «Туризм», зовнішні та внутрішні стейкхолдери, адміністрація факультету агротехнологій та природокористування, академічна та студентська спільноти, запрошені фахівці сфери туризму та індустрії гостинності. Результат даного заходу – ухвалення спільної Резолюції засідання робочої (проектної) групи в рамках «Проектування та оновлення освітніх програм» зі спеціальності 242 «Туризм і рекреація» першого та другого рівнів підготовки здобувачів вищої освіти.