7 березня 2024 року відбулось розширене засідання проектних груп спеціальності «Біотехнології та біоінженерія»  за  темою: «Обговорення проєктів освітніх програм спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» першого, другого рівнів вищої освіти».

Були присутні стейкхолдери, члени проектної групи, наукова спільнота, адміністрація СНАУ та здобувачі вищої освіти. Розглянуті проекти ОПП, внесені пропозиції стейкхолдерами, викладачами, які викладають навчальні дисципліни, студентами.  Вцілому ОПП оцінено позитивно.

Озвучені пропозиції, щодо подальшого вдосконалення змісту освітніх програм, які обов’язково будуть опрацьовані проєктною групою та відображені у підсумкових матеріалах освітніх програм «Біотехнології та біоінженерія» 2024 року.

Учасники зустрічі відмітили унікальність ОПП, в якій враховані сучасні вимоги сьогодення.  Активну участь в обговоренні взяли:

Івченко Тетяна Володимирівна – д.с.-г.н., ст.н. співробітник, професор, завідувачка лабораторії генетики, генетичних ресурсів та біотехнології Інституту овочівництва і баштанництва НАН України (м.Харків);

Олійник Тетяна Миколаївна – к.с.-г.н., ст.н. співробітник, заступник директора з наукової роботи, завідувачка лабораторії біотехнології Інституту картоплярства НАН України (м. Київ);

Рожкова Тетяна Олександрівна – к. біол.наук, доцент, ст.н. співробітник відділу загальної та ґрунтової мікробіології Інституту мікробіології і вірусології ім. Д.К. ЗаболотногоНАН України (м. Київ) та інші.

У своїх виступах стейкхолдери зазначили, про необхідність посилення інженерної підготовки студентів даної спеціальності та впровадження  у навчальний  процес нових технологій з використанням сучасних комп’ютерних програм моделювання біотехнологічних процесів.

Було запропоновано підсилити міждисциплінарні зв’язки й інтегративність освіти та можливості трансформації окремих блоків, відповідно до запитів роботодавців.

Модернізація ОПП першого бакалаврського рівня врахувала вимогу адміністрації Сумського НАУ щодо 5-ти кредитності обов’язкових освітніх компонентів.