Магістранти спеціальності 242 «Туризм і рекреація» Сумського національного аграрного університету разом із викладачами кафедри туризму Факультету агротехнологій та природокористування взяли участь  у воркшопі «Досвід ЄС щодо сталого розвитку туризму».

Метою заходу було висвітлення та поширення теоретичної та прикладної інформації з питань, пов’язаних з інституційними рамками та механізмами підтримки і координації сталого розвитку туризму в країнах ЄС.

Воркшоп проводився в межах реалізації проєкту «Європейські цінності: сталий розвиток, економічна безпека та цивілізаційні імперативи» (програма Еразмус+ напрям Жан Моне), що фінансується Європейським Союзом. Організаторами виступили науковці Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, який зараз перебуває у м. Кривий Ріг, Україна.

Магістранти та викладачі отримали цікаві теоретичні знання, практичні поради які будуть доречними у професійній діяльності.