Навчально-наукова лабораторія біотехнологічних досліджень in vitro функціонує з метою широкого залучення науково-педагогічних працівників та здобувачів освіти всіх рівнів університету до проведення фундаментальних досліджень і здійснення прикладних розробок за пріоритетними напрямами наукової та інноваційної діяльності.

Дослідження лабораторії виконуються в напрямах:

Лабораторія є структурним навчально-науковим підрозділом факультету агротехнологій та природокористування.

Основними завданнями лабораторії є:

Лабораторія розміщується у закріпленій за нею аудиторії № 3. Робоче місце викладача обладнане демонстраційним столом та аудиторною дошкою, пристосуванням для використання технічних засобів навчання тощо. Лабораторія обладнана навчально-наочними посібниками, технічними засобами навчання, сушильною шафою, секційними шафами для збереження приладів, посуду, інструментів та навчально-наочного обладнання, теплицею для вирощування розсади.

Лабораторія функціонує на площах і науково-лабораторній базі університету, має відповідне матеріальне забезпечення. Вона сприяє проведенню наукових семінарів, наукових шкіл, наукових конференцій, симпозіумів та конгресів, розробляє потрібні для навчального процесу наукові та методичні матеріали відповідно до актуальних та перспективних напрямків навчальних та наукових робіт університету.

Лабораторія є базою для проведення лабораторних занять для здобувачів вищої освіти за освітніми програми 201 “Агрономія”, 202 “Захист і карантин рослин”, 162 “Біотехнології та біоінженерія”, 101 “Екологія” з наступних дисциплін:

Сільськогосподарським підприємствам, фермерським господарствам, садівникам-городникам пропонується співробітництво у вирощуванні оздоровленого садивного матеріалу:

Міжнародні та ДБТ, які виконуються в межах лабораторії:

У наявності лабораторії є сучасні прилади та обладнання

До 5 статей в МН Базах чи патентів з посиланнями на них:

Керівник відділу овочівництва: Коваленко Владислав Миколайович
Адреса: 40000, Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 160, факультет агротехнологій та природокористування.
Email: tovagrarne_bz@ukr.net