Викладачі факультету агротехнологій та природокористування Н.М. Кандиба, Т.О. Рожкова та В.М. Коваленко прийняли участь у навчальній сесії за програмою Erasmus+ (проект Сapacity building “Ag-Lab”) у рамках проекту “Підвищення кваліфікації в лабораторній практиці фахівців агропродовольчих підприємств у Східній Європі”. Навчання пройшло у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького впродовж 4 та 5 грудня 2018 р.
Спеціалісти із різних країн Евросоюзу (Словенія, Польша, Італія та Франція) поділились досвідом лабораторної справи з представниками різних навчальних закладів України.
Окрім представників від нашої країни присутніми були партнери проекту з Молдови та Грузії.

Хоча навчальна сесія тривала лише два дні, але виявилась дуже результативною та корисною. Входження України на європейський ринок неможливе без відповідності нашої продукції існуючим стандартам. Одним з розглянутих питань були сучасні методи оцінки якості продуктів. Другим питанням виявилось обслуговування лабораторій: особливості метрології. І третє питання, стосувалось особливостей проведення аудитів лабораторій.

Не менш корисним виявилось відвідування Львівської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини та Державного науково-дослідного контрольного інституту ветеринарних препаратів та кормових добавок.