Студенти спеціальності Лісове господарство відвідали ДП Сумське лісове господарство. Підчас перебування в господарстві фахівець з таксації Івашкін Сергій Сергійович ознайомив з методами та приладами які потрібні для професійної оцінки деревостанів.

Дуже вдячні за організацію екскурсії та приділений час головному лісничому Колоску Володимиру Григоровичу та  доценту кафедри садово-паркового та лісового господарства Товстухі Олександру Володимировичу, які дуже професійно і відкрито поділився досвідом роботи лісівників, при визначенні запасів та якості деревини, впорядковунню та оцінкі стану лісів. Важливим підсумком екскурсії було спілкування з фахівцями та можливість отримати практичні навички.