Наші переможці ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з біології

В період з 29 по 30 квітня на базі Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з біології. Всього на конкурс було подано 83 студентські наукові роботи, що надійшли з 38 закладів вищої освіти України. Серед переможців конкурсу – студенти Сумського НАУ. Дипломами ΙΙΙ ступеню були нагороджені студентки факультету агротехнологій та природокористування – Коплик Яна та Хоменко Альона. Студенти отримали призове місце з роботою на тему “Біорізноманіття бур’янів і типів засмічення посівів в ТОВ АФ “Вікторія”. Наукове керівництво здійснював професор кафедри екології та ботаніки – Онопрієнко В.П. Галузева конкурсна комісія відзначила, що представлені роботи є актуальними для розвитку біологічної науки в Україні та мають вагоме практичне значення.