10.11.2023 відбувся фаховий семінар публічної презентації дисертаційної роботи аспіранта з Китайської Народної Республіки Янь Тенфей, представленої на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 201 – Агрономія. Тема роботи ‟Особливості агролісових екосистем та їхній вплив на показники довкілля буферних смуг водосховища Чушандіан. Науковий керівник – Кременецька Є.О., кандидат с.-г. наук, доцент  кафедри садово-паркового та лісового господарства.

На заході були присутні науково-педагогічні працівники кафедр: кафедри садово-паркового та лісового господарства  – Мельник Т. І. (кандидат біол. наук, завідувач кафедри); Мельник А. В. (доктор с.-г. наук, професор кафедри), Стоянець Н. В. (доктор економічних наук, професор кафедри), Кременецька Є. О. (кандидат с.-г. наук, доцент кафедри), Токмань В. С. (кандидат с.-г. наук, доцент кафедри), Осьмачко О. М. (кандидат с.-г. наук, в. о. доцента кафедри), Мусієнко С. І. (кандидат с.-г. наук, доцент кафедри), Шерстюк М. Ю., (кандидат біол. наук, ст. викл. кафедри), Горбась С. М. (кандидат с.-г. наук, доцент кафедри), Бутенко С. О.(кандидат с.-г. наук, ст. викл. кафедри); кафедри екології та ботаніки – Скляр В. Г. (доктор біол. наук, завідувач кафедри),  Жатова Г. О. (кандидат с.-г. наук, професор кафедри), Кирильчук К. С. (кандидат біол. наук, доцент кафедри); кафедри агротехнологій та ґрунтознавства – Троценко В. І. (доктор с.-г. наук, завідувач кафедри), Захарченко Е. А. (кандидат с.-г. наук, доцент кафедри), Бутенко А. О. (кандидат с.-г. наук, доцент кафедри), Дудка А. А.(асистент кафедри).

Після заслуховування доповіді аспіранта, виступів рецензентів та наукового керівника було ухвалено рішення рекомендувати роботу до публічного захисту після доопрацювання.