02.02.2023 відбувся фаховий семінар публічної презентації дисертаційної роботи аспірантки з Китайської Народної Республіки Цзяоянь Чень, представленої на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 201 – Агрономія. Тема роботи ‟Молекулярно-генетичні основи ознак колоса озимої пшениці”. Науковий керівник – Кандиба Н.М., кандидат сільськогосподарських наук, доцент  кафедри селекції та насінництва ім. професора М. Д. Гончарова.

На заході були присутні: Мельник А. В., доктор с.-г. наук, професор кафедри лісового та садово-паркового господарства, Троценко В. І., доктор с.-г. наук, професор, завідувач кафедри агротехнологій та грунтознавства, Міщенко Ю.Г., доктор с.-г. наук, професор кафедри агротехнологій та грунтознавства, Бутенко А. О., доцент кафедри агротехнологій та грунтознавства, Фоменко Т. М., доцент кафедри іноземних мов, а також викладачі кафедри селекції та насінництва ім. професора М. Д. Гончарова.

Після заслуховування доповіді аспірантки, виступів рецензентів та наукового керівника було ухвалено рішення рекомендувати роботу до публічного захисту після доопрацювання.