20 вересня 2023 року відбувся фаховий семінар публічної презентації дисертаційної роботи аспірантки кафедри агротехнологій та ґрунтознавства, що представлена для здобуття ступеня  доктора філософії зі спеціальності 201 – Агрономія. Тема роботи «Вплив застосування удобрювальних продуктів на продуктивність кукурудзи в умовах Північно-Східного Лісостепу України», науковий керівник – Захарченко Еліна Анатоліївна, кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри агротехнологій та ґрунтознавства.

На семінарі були присутні НПП декількох кафедр, зокрема, кафедри агротехнологій та ґрунтознавства Троценко В. І. (доктор с.-г. наук, завідувач кафедри), Бутенко А. О. (к. с.-г. н., доцент), Радченко М. В. (к. с.-г. н., доцент), Глупак З. І. (к. с.-г. н., доцент), Масик І. М. (к. с.-г. н., доцент), Міщенко Ю. Г. (доктор с.-г. наук, професор), Прасол В. І. (к. с.-г. н., доцент), Яценко В. М. (асистент), Дудка А. А. (асистент); кафедри біотехнології та хімії: Кравченко Н. В. (доктор с.-г. наук, професор), Подгаєцький А. А. (доктор с.-г. наук, професор); кафедра селекції і насінництва: Оничко В. І. (к. с.-г. н., завідувач кафедри); кафедра садово-паркового та лісового господарства: Мельник А. В. (доктор с.-г. наук, професор) Бутенко С. О. (доктор філософії, старший викладач).

За результатами доповіді аспірантки, виступів рецензентів та наукового керівника було ухвалено рішення про рекомендацію роботи до публічного захисту після певних доопрацювань.