Дати людині щастя улюбленої праці – означає допомогти їй знайти серед безлічі доріг ту, на якій найяскравіше розкриваються індивідуальні творчі сили і здібності її особистості (Василь Сухомлинський)

Викладачі факультету агротехнології та природокористування були запрошені на засідання круглого столу на тему: «Світ моїх захоплень: роздуми про майбутню професію» до Сумського центру соціально-психологічної реабілітації дітей області, яке відбулось 12.02.2020 року.
Захід організовано з метою професійної орієнтації вихованців центру. До участі в заході долучилися професійно-технічні училища, технікуми, вищі навчальні заклади, зокрема Сумський НАУ.
Представники трьох кафедр факультету агротехнологій та природокористування виступили з промоцією про можливості професій, які можна здобути, навчаючись на факультеті. Доцент кафедри екології та ботаніки Микола Баштовий проінформував про спеціальності: «Агрономія», «Туризм», «Екологія», «Захист та карантин рослин». Аспірантка кафедри садово-паркового та лісового господарства Віка Білокінь провела «медіа-екскурсію» кампусом Сумського НАУ, ознайомила присутніх з дуальністю освіти, працевлаштуванням та можливості спеціальностей «Садово-паркове господарство» та «Лісове господарство». Наталія Кравченко, доцент кафедри біотехнології та фітофармакології, розповіла про попит на ринку праці всіх спеціальностей факультету агротехнологій та природокористування та відкриттям нової спеціальності, а саме «Біотехнології та біоінженерія», яка є перспективною і актуальною.
Маємо сподівання, що зустріч допоможе випускникам закладу знайти своє покликання у майбутній професії і бути не лише успішними, а й реалізуватись у своєму виборі.