З 18 по 20 лютого 2020 року в місті Києві в Міжнародному виставковому центрі відбулася 10 ювілейна Міжнародна виставка АгроВесна 2020. Протягом трьох днів на виставці проходили Агрохімічний форум, Насіннєвий форум, Зерновий індустріальний форум, міжнародний тваринницький форум, Голландсько-український ІТ агробізнес-форум, Британсько-український агробізнес-форум, а також відбулися Дні Франції і Німеччини. На виставці були представлено більш як 500 компаній з усього світу.
Провідний консультант з живлення рослин та доцент кафедри землеробства, ґрунтознавства та агрохімії СНАУ Давиденко Геннадій Анатолійович брав безпосередню участь в роботі Агрохімічного форуму, де обговорювалися питання використання різних видів добрив, біостимуляторів, захисту елементів живлення від блокування в ґрунті, нейтралізації кислотності. Важливою темою стало використання стартових мінеральних добрив в сухому та рідкому вигляді при посіві сільськогосподарських культур. Цікавими були семінари про використання біостимуляторів і біопрепаратів фірм Столлер, Легум Технолоджі, Квантум та інших.
На Днях Франції і Німеччини було цікаво дізнатися про інновації цих країн в український аграрний сектор, сучасні підходи до виробництва екологічно-чистої с.-г. продукції в Європі та в нашій країні.
Виставка АгроВесна 2020 була дуже насичена і цікава як землеробам і рослинникам, так і тваринникам. Майстер клас по молочному тваринництву показали наші земляки з Конотопщини з підприємства «Молоко Вітчизни», дуже цікавими були данські комплексні інноваційні рішення для свинарства від фірм ДанБред, Віломікс, Біомін.
В останній день виставки відбувся День молодого спеціаліста, де студентам, молодим спеціалістам була надана інформація щодо можливого працевлаштування, вакансій, кар’єрного зросту. На даний час існують багато вакансій для роботи в Україні.