Сумський національний аграрний університет є активним учасником проєкту Erasmus+. Мета цього проєкту – взаємодія між закладами вищої освіти країн Європейського союзу та України шляхом обміну студентів і викладачів. У рамках реалізації академічної мобільності для здобувачів за програмою Erasmus+programme Capacity Building “Ag-Lab” project 586383-EPP-1-2017- 1-SI- EPPKA2-CBHE-JP, до Державного університету Комрата, факультет агротехнічний та технологічний, Молдова, на період з 06 вересня по 01 жовтня 2021 року був відряджений здобувач першого рівня вищої освіти спеціальності 202 Захист і карантин рослин Куліков Дмитро.

06.10.2021 року предметною комісією спеціальності 202 Захист і карантин рослин був заслуханий звіт Дмитра, студента 4 курсу, який брав участь у Проєкті «Поліпшення навичок з лабораторної практики у фахівців агропродовольчого сектору Східної Європи/Ag-Lab 586383-EPP-1-2017-1-SI-EPPKA2-CBHE-JP» та проходив міжнароднє стажування. Предметна комісія проаналізувала супровідні документи, звіт по стажуванню, провела співбесіду зі здобувачем та прийшла до висновку, що Куліков Д.П. під час міжнародного закордоного стажування (участь та результати навчання підтверджені сертифікатом) було засвоєно на достатньому рівні матеріал дисциплін – Сільськогосподарська фітопатологія (тема «Хвороби кісточкових плодових культур») та Технологія зберігання і переробки продукції рослинництва (тема «Зберігання зерна та насіння в охолодженому стані»). Вище зазначені теми відображено в Робочих програмах навчальних дисциплін (силабусах) та перезараховуються Дмитру як такі, що вивчені та засвоєні в рамках неформальної освіти (відповідно до «Положення про порядок визнання в Сумському національному аграрному університеті результатів навчання, отриманих у неформальній освіті», схваленого рішенням Вченої ради Сумського національного аграрного університету, протокол  від  18 вересня 2020 р. № 2,  введеного в дію наказом ректора  № 367-К від 21 вересня 2020 року, керуючись Законом України «Про вищу освіту» та проектом Наказу МОН «Про затвердження порядку визнання результатів навчання, здобутих шляхом неформальної та/або інформальної освіти у вищій та фаховій передвищій освіті» https://mon.gov.ua/ua/news/mon-proponuye-dlya-gromadskogo-obgovorennya-proyekt-nakazu-pro-zatverdzhennya-poryadku-viznannya-rezultativ-navchannya-zdobutih-shlyahom-neformalnoyi-taabo-informalnoyi-osviti-u-vishij-ta-fahovij-peredvishij-osviti ).