Міжнародна академічна мобільність науково-педагогічних працівників факультету агротехнологій та природокористування. Стажування у Вроцлавському університеті екології та наук про життя (Польща) у рамках Erasmus+ Programme Capacity Building «Ag Lab»

Сумський національний аграрний університет є активним учасником проєкту Erasmus+. Мета цього проєкту – взаємодія між закладами вищої освіти країн Європейського союзу та України шляхом обміну студентів і викладачів. У рамках реалізації академічної мобільності для викладачів за програмою, до Вроцлавського університету екології та наук про життя (Польща), на період з 20 по 26 травня 2021 року був відряджений доцент кафедри захисту рослин Бакуменко О. М..

Основні теми розкриті під час стажування:

1. ПЛР – семінар. Техніка та методики застосування даної діагностики.
  2. Методи сенсорного аналізу: сенсорна чутливість, сенсорні диференційні тести при оцінці матеріалу, сенсорне профілювання тощо;
  3. Виявлення фальсифікацій у харчових продуктах методом ПЛР;.
  4. Ознайомлення з особливостями функціонування лабораторії EpiVet у клініці інфекційних хвороб (мікробіологічне, серологічне та мікологічне обстеження);
  5. Відвідування приватної акредитованої лабораторії Agro-Vet, знайомство з методами та методиками проведення робіт;
  6. Відвідування офіційної лабораторії у Вроцлаві (офіційні обстеження: мікробіологічні, серологічні, хімічні дослідження зразків, відібраних продуктів харчування, тварин тощо; методологія досліджень, обладнання, обробка зразків, біобезпека, процедури).

Після завершення стажування отримані знання та матеріали будуть впроваджені в навчальний процес ОПП факультету агротехнологій та природокористування.