6 лютого 2020 року викладачі кафедри рослинництва прийняли активну участь у майстер-класі «Олійні культури: особливості технології вирощування», який відбувся в Інституті сільського господарства Північного Сходу НААН України за підтримки Департаменту агропромислового розвитку Сумської ОДА. На майстер-класі були присутні керівники та агрономи області, фахівці господарств, фермери. Представники компаній щодо забезпечення насінням, засобами захисту рослин, регуляторами росту та добривами.
Про особливості технології вирощування соняшнику в Сумській області доповів завідувач кафедри рослинництва В.І. Троценко. Доцент кафедри рослинництва З.І. Глупак розповіла про сортовий потенціал та особливості вирощування ранньостиглої сої.
В кінці майстер-класу була проведена дегустація екологічно-чистої органічної продукції виробництва ТОВ «Крук».