У реаліях сьогодення карантин – це новий досвід у навчанні. Студенти та викладачі змушені перейти на дистанційне навчання та викладання. Та в ситуації, що склалася, студенти як ніколи потребують підтримки та консультації кураторів. Тому куратором 2 курсу спеціальності «Екологія» Зубцовою Інною Володимирівною у дистанційному режимі з використанням сучасного засобу відео-комунікації Zoom була проведена планова кураторська година. Основними питаннями, що розглядалися зі студентами були:

1. 1 Інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань профілактики зараження COVID-19, дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил та карантинних заходів.
  2. Виконання навчального плану навантаження за допомогою різних платформ дистанційної освіти, зокрема Moodle, Kahoot, Google classroom та інших комунікаційних засобів.
  3. Питання організації робочого часу та часу відпочинку. Оскільки студенти ЕКО1801 встигають не тільки освоювати знання дистанційно, а й приділяти час улюбленому хобі, заняттям спортом та домашнім улюбленцям.

Всі студенти почуваються добре і налаштовані оптимістично на плідну співпрацю!