Кожен має тримати свій фронт!!

11 травня 2022 року завершилась посівна кампанія для аспірантів кафедри садово-паркового та лісового господарства, яку було розпочато 27 квітня. Зважаючи на війну, яка так грубо увірвалася в наше життя, все звичне змінилося на бажане і омріяне, що іноді зовсім не залежить від нас самих, але наукові дослідження десяти аспірантів кафедри – це велика рушійна сила для наукових керівників.

Польові роботі були розділені на два етапи: першим був посів ранніх зернових (ячмінь), олійних (гірчиця сиза, гірчиця біла, гірчиця чорна) та зернобобових (нут). Також було проведено догляд за озимою гірчицею. Другим етапом були висіяні більш теплолюбові зернобобові культури: чина, сочевиця та соя.

Закладено досліди всіх аспірантів кафедри без виключення (Сергія Бутенко, Максима Бруньова, Євгена Сорокаліта, Ангеліни Дудки, Віки Червоної, Володимира Колосока, Ірини Кричкевич). До-речі, варто відзначити, що аспіранта з КНР Лі Джуйцзе підтримали його українські колеги та заклали дослідні ділянки і під його наукові дослідження, оскільки в зв’язку з військовим станом він вимушений був повернутися до КНР. Після перемоги саме він обіцяв провести якісні лабораторні аналізи в лабораторіях Green Center (Сумського НАУ), де він працював і оволодів сучасним високотехнологічним обладнанням під керівництвом доктора с.-г. наук, професора  Андрія  Мельника.

Важливо зазначити, що незважаючи на важкі і складні часи, аспіранти та їх керівники продовжують співпрацю з трансконтинентальною компанією «BAYER», і в цьому році також заключено госпдоговірну тематику. Приємно, що ми єдиний університет в Україні, якому традиційно замовляються дослідження ось вже протягом 8 років, про що неодноразово згадував декан факультету агротехнологій та природокористування доктор біол. наук, професор Ігор Коваленко.

Треба виконувати справу, яку вмієш робити найкраще, адже кожен з нас є частиною великого механізму, що впевнено рухається в майбутнє до такої  жаданої  ПЕРЕМОГИ  нашої  Великої  країни.

Тримай свій фронт і все буде Україна!