Хмельницький національний університет проводить Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності 242 «Туризм і рекреація». Наші студенти разом із викладачами кафедри туризму Факультету агротехнологій та природокористування теж приєднались до цієї наукової події.

У Сумському національному аграрному університеті пройшов І етап конкурсу студентських наукових робіт з туризму і рекреації. Конкурсна комісія на чолі із деканом Ольгою Бакуменко, після представлення студентами своїх наукових розробок, відібрала три роботи, які були надіслані у базовий заклад вищої освіти для участі наших студентів у ІІ етапі Конкурсу.

Бажаємо нашим студентам та їх науковим керівникам успіху та перемоги у Конкурсі.