Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 15.10.2019
№ 1301 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо присвоєння вчених звань і присудження наукових ступенів від 15.10.2019 року» присвоєно науковий ступінь кандидата сільськогосподарських наук зі спеціальності 06.01.05 «Селекція і насінництво» асистенту кафедри біотехнології та фітофармакології Собрану Івану Васильовичу, який пройшов захист у Спеціалізованій вченій раді К 55.859.03 Сумського національного аграрного університету та Полтавської державної аграрної академії.
Бажаємо успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги в професійному зростанні й у майбутніх наукових пошуках!
Хай наукова школа талановитого наукового керівника доктора с.-г.н., професора Подгаєцького А.А. розвивається і у подальшому знаходить однодумців для реалізації нових наукових ініціатив! Нехай підґрунтям щасливого особистого життя і плідної професійної діяльності будуть міцне здоров’я, натхнення, підтримка родин та колег!
Колектив кафедри біотехнології та фітофармакології.