НЕФОРМАЛЬНА ОСВІТА СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ТУРИЗМ» СНАУ У РАМКАХ ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-КУЛЬТУРНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ МОЛОДІ «ДОБРОГО ВЕЧОРА, МИ З УКРАЇНИ!»

Нещодавно у КУ «Молодіжний центр «Романтика» Сумської міської ради розпочалась 2 хвиля Програми соціально-культурної інтеграції молоді «Доброго вечора, ми з України!», що реалізується спільно з ГО «Молодіжна Платформа» у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України. У рамках Меморандуму про співпрацю між кафедрою туризму СНАУ та КУ СМР «МЦ «Романтика» у програмі беруть активну участь і студенти старших курсів, майбутні фахівці сфери туризму.

Декілька днів студенти 3-го курсу спеціальності  242 «Туризм» разом зі своїми друзями з інших факультетів Сумського національного аграрного університету брали активну участь у тренінгу з «Проєктного менеджменту». Про що був тренінг? Про цілісний підхід до створення проєктів та дієві інструменти їхнього втілення, перевірені на практиці. Це про шлях від ідеї до реалізації. У межах тренінгу було розкрито ключові елементи повного циклу проєкту з детальними поясненнями, прикладами та додатковими матеріалами, які допомагають ефективніше та якісніше пропрацювати та реалізувати проєкт.

За ці дні наші студенти: здобули базові знання про проєктний менеджмент та його складові; навчилися розробляти власні екскурсійні проєкти, використовуючи інструменти з проєктного менеджменту; навчилися створювати власні комунікаційні стратегії для проєктів; дізналися, як перетворювати власні ідеї на проєкти, готові до реалізації, а також отримали реальну можливість втілити ідеї свого екскурсійного проєкту в реальність завдяки фінансової та менторської підтримки від організаторів даної програми.

За результатами участі, учасники програми, майбутні фахівці сфери туризму розробили, підготовили та провели квест-екскурсію містом Суми під назвою «Сумські Артефакти».

З метою упорядкування процедури здійснення визнання результатів навчання у неформальній освіті у СНАУ за спеціальностями факультету агротехнологій та природокористування відбулося засідання Предметної комісії з визнання результатів навчання у неформальній освіті за спеціальністю 242 «Туризм».

Предметна комісія проаналізувала програму тренінгу з «Проєктного менеджменту» та сертифікати участі студентів у Програмі соціально-культурної інтеграції молоді «Доброго вечора, ми з України!», а також Робочу програму (силабус) навчальної дисципліни «ЕКСКУРСОЛОГІЯ» та у результаті за проходження даних курсів вирішили рекомендувати додаткове отримання студентами 3-го курсу спеціальності «Туризм», які взяли участь у даній програмі, 15 балів у межах другого змістовного модуля ОК «Екскурсологія» за темами: «Підготовка екскурсії» та «Проведення екскурсії».

Протокол 2022 Предметна комісія