Уже стало традицією проводити кінопоказ у стінах нашого університету. Разом із з Управлінням стратегічного розвитку міста та Кафедрою туризму СНАУ було організовано цей пізнавально-розважальний захід. Студенти і магістранти, разом із викладачами передивилися і обговорили чудовий фільм – «Новини з усього світу».

«Дуже приємно, коли ти бачиш студентів, яким цікаво зустрітися, провести час разом, обговорити фільм, поділитися своїми думками на публіку. Це дає можливість розвиватися у сфері туризму, адже саме такий захід допомагає відкрити для себе ораторські здібності, а також дізнатися про культуру різних країн» – прокоментувала Лина Бабич начальник відділу маркетингу, промоції та туризму Управління стратегічного розвитку міста Сумської міської ради.

Долучайтесь до нашого наступного кінопоказу)