Доктор с.-г.н., професор Подгаєцький А.А., який багато років є членом Координаційно-методичної ради Інституту картоплярства (м.Київ), як головної установи ПНД 21  «Картоплярство» та професор Кравченко Н.В взяли участь у розгляді  звітів, щодо виконання фундаментальних, прикладних та пошукових завдань за 2023 рік, яке було проведено дистанційно в режимі online на платформі Zoom  в листопаді 2023 року.

Анатолій Адамович Подгаєцький вчений – селекціонер, якого знають в Україні та за її межами. Має багато наукових розробок, публікацій щодо селекції картоплі, має свою наукову школу, серед яких багато аспірантів, докторантів, які досягли і досягають високих вершин у науці, господарстві, власній справі, бізнесі.