Магістранти спеціальності 242 «Туризм і рекреація», разом із студентами старших курсів ОР Бакалавр на практиці опанували процес дослідження потенційних туристичних пам’яток разом із доцентами кафедри туризму Сумського національного аграрного університету Олександром Коваленко та Миколою Баштовим.

Пам’ятка архітектури національного значення «Комплекс садиби Харитоненка» у м. Суми сьогодні входить до складу Національного заповіднику «Глухів» та вже багато років законсервована й чекає реконструкції.

Завідувач кафедри туризму СНАУ Олександр Коваленко провів присутнім невелику екскурсію та розповів основні історичні факти про садибу із часів її заснування, а Микола Баштовий поділився власними спогадами про те, як використовувався цей комплекс за радянських часів.

Магістранти та майбутні бакалаври спеціальності 242 Туризм і рекреація після практичного заняття на території комплексу отримали завдання щодо наукового та економіко-практичного обґрунтування використання цього об’єкту в екскурсійних маршрутах, а також на основі власних вражень запропонувати своє бачення використання (звісно ж після реставрації) даної садиби в туристичній діяльності.

Відвідування цього об’єкту та проведення на його території практичного заняття стало можливим завдяки меморандуму про співпрацю, який було укладено на початку року між кафедрою туризму СНАУ та Національним заповідником «Глухів».