21 лютого 2020 року на кафедрі екології та ботаніки СНАУ відбулася гостьова лекція для студентів спеціальностей «Туризм» та «Екологія», присвячена Міжнародному дню екскурсовода.
Лекцію проводила Шеремет Лідія Григорівна – екскурсовод з багаторічним стажем, керівник Українського державного степового заповідника «Михайлівська цілина» в 1976-1990 рр., автор нового туристичного маршруту по місцях духовно-культурної та природної спадщини Сумщини, відміченого Дипломом в номінації «Краща тематична екскурсія» в 2008 р., науковець, еколог, член Національної Спілки журналістів України.
Студенти дізналися багато цікавого про основні напрями розвитку етнічного та екологічного туризму на території України та Сумської області, про місцеві особливості сільського туризму, познайомилися з унікальною колекцією хусток і вишиванок, за що висловили щиру подяку шановній Лідії Григорівні.