Цьогоріч, 25 листопада, згадуємо невинних жертв трьох Голодоморів в Україні. Напередодні про причини і наслідки цих страшних і жорстоких подій говорили на кураторській годині студенти спеціальності 242 Туризм і рекреація разом із куратором, доцентом кафедри туризму, Єпик Л.І. Вшанування пам’яті жертв Голодоморів відбувається в умовах російсько-української війни, наголосили студенти у своїх доповідях. І знову росія, як і у 1932-1933 рр.  бажає знищити українців і зламати  волю до боротьби, бажання бути незалежними. Трагічні події війни ще раз доводять, що минуле не може бути забутим, а ті, хто скоїв і коїть злочини проти людства мають бути засудженими, а жертви – вшанованими – підкреслила доцент Єпик Л.І. Виявляючи скорботу за загиблими ми віримо у Перемогу України і докладаємо зусиль до її наближення.