ДУ «Держґрунтохорона» оголошує про початок двох конкурсів: Конкурсу студентських есе та конкурсу дитячого малюнку.
Уже декілька років поспіль державна установа «Інститут охорони ґрунтів України» привертає увагу дітей до ґрунту та збереження його родючості шляхом проведення конкурсу дитячого малюнку «ЗБЕРЕЖІМО ҐРУНТИ РІДНОЇ УКРАЇНИ». 2020 року участь у конкурсі прийняло понад 6 тисяч юних дослідників, які отримали нові знання і компетенції з цього напряму, виклавши свої тлумачення та ставлення до проблеми збереження ґрунтів України. 2021 року конкурс виходить за межі дитячого і розпочинає новий етап — долучення студентства, яке завжди вважалося найпрогресивнішим прошарком суспільства.
Конкурс студентських есе «ЗБЕРЕЖІМО ҐРУНТИ РІДНОЇ УКРАЇНИ» приурочено до Міжнародного дня ґрунтів (World Soil Day) та проводиться державною установою «Інститут охорони ґрунтів України».
Роботи приймаються з 24 листопада по 24 грудня 2021 року включно.
Учасник Конкурсу разом із заявкою надсилає оригінал своєї роботи на електронну адресу ese.grunt@gmail.com (обов’язково зазначити тему — «Прізвище Есе»).
Подробиці за посиланням: