Студенти  бакалаври спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» разом з д.с.г.н., професором кафедри біотехнології та хімії   Н. В.Кравченко в межах ОПП «Біотехнології та біоінженерія» першого бакалаврського рівня вищої освіти  на днях завітали до Сумської біологічної фабрики, щоб ознайомитись з роботою підприємства і мати уявлення про майбутнє проходження практики.

Головний технолог пані Людмила Михайлівна Іванова ознайомила, чим займається біофабрика, які препарати (вакцини ) вони виготовляють, в залежності від штамів, що зареєстровані в області і т.д.

Студенти побачили особливості роботи біотехнологів, мікробіологів, головних технологів; матеріально-технічну базу, цехи, лабораторії.

На всі поставлені питання отримали вичерпні відповіді і, навіть брали участь у дослідах.Екскурсія – заняття  стане в нагоді у майбутній практичній діяльності.

Викладачі кафедри біотехнології та хімії Сумського національного аграрного університету і, надалі планують практичні заняття, екскурсії, зустрічі, кругли столи з представниками біотехнологічного профілю.

Висловлюємо подяку директору ДП Сумської біологічної фабрики  Олександру Юхановичу Ассорі  та колективу фабрики за  цінну інформацію, теплий прийом.

Деякі студенти вже зараз виявили бажання проходити виробничу практику саме на цьому підприємстві влітку.