До уваги студентів спеціальностей 101 «Екологія» і 242 «Туризм» факультету агротехнологій та природокористування СНАУ!

Кафедра екології та ботаніки разом із природним заповідником «Михайлівська цілина» у рамках виконання польсько-литовсько-українського проекту «Sustainable development through youth’s eyes».

Оголошує конкурс студентських доповідей за темою «Sustainable development through youth’s eyes». Доповідь мають бути підготовлені англійською мовою. Презентація до доповіді – до 10 слайдів.
Матеріали доповіді (презентація) подається на кафедру до 30.03.2020 р.
Заслуховування доповідей та визначення переможців відбудеться 31.03.2020!!!
Участь студентів інших спеціальностей факультету агротехнологій та природокористування вітається.
За результатами конкурсу буде формуватися група для участі у польсько-литовсько-українському обміні «Sustainable development through youth’s eyes»