Цього тижня к.б.н., доцентом кафедри екології та ботаніки Кирильчук К.С. було проведено дистанційну лекцію з дисципліни «Хімія з основами біогеохімії» для студентів 1 курсу спеціальності 101 «Екологія» на тему «Біогеохімічні цикли» з використанням навчальних платформ Zoom та Kahoot. Навчальна платформа Zoom надає можливість проводити заняття-конференції on-line. Вона передбачає можливість бачити і чути всіх учасників заняття-конференції, демонструвати власні презентації, сайти, документи. Наприкінці заняття за допомогою Zoom була також можливість скористатися навчальною платформою Kahoot для оцінки якості засвоєння навчального матеріалу. На жаль, через деякі технічні труднощі не всі студенти мали можливість приєднатися до цієї дистанційної зустрічі. У подальшому заплановано проведення дистанційних занять з використанням навчальних платформ Zoom та Kahoot.