Цими вихідними відбулась захоплююча подія – День відкритих дверей у Сумському національному аграрному університеті. Це унікальна нагода для молоді та їхніх батьків відкрити світ можливостей у сфері освіти.

Факультет агротехнологій та природокористування відкрив свої двері для студентів та майбутніх агрономів у захоплюючому дні відкритих дверей. Захід, який відбувся в атмосфері ентузіазму та невичерпної енергії, зібрав відвідувачів, що цікавилися сферою сільського господарства.

Відвідувачі мали можливість:

Учасники заходу залишилися враженими від інноваційних підходів та відданості факультету агрономії до розвитку сільського господарства. День відкритих дверей відзначився як великий успіх та важливий крок у співпраці між університетом та майбутніми студентами, які бажають зробити свій внесок у сільське господарство та розвиток сільських регіонів.

Факультет агротехнологій та природокористування пишається своїм внеском у розвиток сільського господарства та підготовкою кваліфікованих фахівців у цій галузі”, – зазначла декан Факультету агротехнологій та природокористування Ольга БАКУМЕНКО. “День Відкритих Дверей – це чудова можливість для нас показати наші досягнення та здобутки, а також спілкуватися з майбутніми студентами, які мріють розвиватися в цій сфері”.