05 липня 2022 року відбувся День відкритих дверей проєкту “Агрокебети”.

Освітній проєкт «Агрокебети» створює режим максимального сприяння для професіоналів нової формації: вже декілька років поспіль вони відпрацьовують як теоретичну, так і практичну складові.

Завдання проєкту – забезпечити ТОП-ові українські аграрні компанії висококваліфікованими працівниками. А випускників – високооплачуваним робочим місцем одразу після отримання диплому.

На випускників чекає навчання у найкращих лекторів України та світу, гостьові лекції від «Зірок бізнесу» — людей, які є в списку найуспішніших персон країни.

А головне — жодних вікових та професійних обмежень! Вони чекають на амбітних та цілеспрямованих людей, які прагнуть змінити аграрний ринок України.

Щороку до програми долучаються університети з різних куточків України — це свідчить про перспективність програми. Кожного сезону у проєкті беруть участь топові аграрні компанії, що підтверджує їхню зацікавленість.

Вони працюють у тісному контакті з найбільшими та найуспішнішими агрокомпаніями України, які не лише читають лекції для студентів проєкту, а й приймають їх на практику та згодом працевлаштовують.

Кожен студент — найцінніший та достойний гарної роботи та розвитку.

А це – саме ті складові, які освітній проект “Агрокебети” намагаємось надати кожному сумлінному студенту!