25 липня 2023 року викладачі факультету агротехнологій та природокористування Сумського національного аграрного університету на базі Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН (вул. Зелена 1, с. Сад, Сумський район) відвідали День поля: «Формування врожаю ранніх зернових культур в умовах Північно-Східного регіону України та особливості його збирання у 2023 році».

Під час заходу було обговорено перспективні напрями розвитку галузі сільського господарства на Сумщині. Було висунуто ґрунтовні пропозиції аграріям щодо можливих шляхів залучення у виробництво іноземних інвестицій.

Наприкінці заходу усі відвідувачі були запрошені до ознайомлення із насінницьким посівом конопель посівних сорту Софія селекції Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН України, а також з іншими досягненнями науковців цієї установи.