27 березня 2024 року, в рамках профорієнтаційної роботи факультету агротехнологій та природокористування, Сумський НАУ відвідали студенти та викладачі Маловисторопського фахового коледжу СНАУ. Як завжди куратором спеціальності Агрономія даного коледжу, завідувачем кафедри селекції та насінництва Віктором ОНИЧКО була запропонована дуже цікава програма ознайомлення з особливостями навчальної, наукової та виробничої діяльністю університету. Про особливості цьогорічної вступної компанії присутніх ознайомила радник проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи Ніна МЕЛЬНИК. Заступник декана факультету Віталій ЯЦЕНКО провів презентацію факультету, акцентуючи увагу на престижність спеціальностей за якими навчаються студенти.

Студентам було презентовано навчальне, наукове і виробниче обладнання Центру точного землеробства, Класу віртуальної реальності, Смарт-полігону, Грін-центру тощо.

Викладачі та студенти коледжу були у захваті від проведеного заходу і як результат роботи це бажання більше 90% випускників коледжу продовжити навчання на факультеті агротехнологій та природокористування Сумського НАУ.