ЦІКАВІ Й ЕФЕКТИВНІ БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ: НОВИЙ ФОРМАТ СПІВПРАЦІ З БАТЬКАМИ

3 грудня куратором (Ємцем О.М.) академічної групи ЗР 2101 (перший курс) було проведено батьківські збори онлайн на платформі Zoom.

Батьки мали змогу ознайомитися з результатами проміжної атестації, графіками зимової заліково-екзаменаційної сесії та графіком освітнього процесу на 2021-2022 н.р., поспілкуватися з куратором, гарантом ОПП та представниками деканату. Було забезпечено можливість зворотного зв’язку між батьками та здобувачами: чат для запитань, відеопояснення.

З особливостями освітнього процесу на факультеті агротехнологій та природокористування за ОПП «Захист і карантин рослин» познайомила батьків та здобувачів заступник декана з навчальної роботи Крючко Л.В. Вона надала вичерпну інформацію про організацію дистанційного навчання, графік навчання, сесійний період, форми контролю, організації закінчення навчального семестру тощо.

З грантом освітньої програми, Бакуменко О.М., під час заходу обговорювалися питання щодо особливостей дистанційного навчання та виховання, правил комунікації в умовах карантину, подальшого навчання та працевлаштування, можливостей академічної мобільності. Інформативною була бесіда про період адаптації студентів-першокурсників та важливість поглиблення знань з іноземної мови як важливий фактор для подальшого навчання на другому рівні вищої освіти (магістерському). Ольга Миколаївна наголосила про те, що на базі університету організовано курси з підготовки до Єдиного вступного іспиту з іноземної мови.

Збори продовжились у групі, де батьки поспілкувалися з куратором – Ємцем О.М., дізналися про навчальні досягнення дітей, обговорили та розв’язали актуальні питання щодо підвищення якості знань, поведінки тощо.

Доброзичлива атмосфера під час проведення зборів, тепле спілкування надихають до нових звершень та гарних успіхів у навчанні.

Куратор подякував усім батькам, які знайшли час і можливість вийти на зв’язок, за розуміння і толерантність, студентам – за старанність, побажав усім здоров’я та швидшого завершення карантину!