Для студентів спеціальності «Туризм» 14 вересня 2021 року у рамках дисципліни «Основи рекламної діяльності» була проведена гостьова лекція із залученням  співробітників управління стратегічного розвитку Сумської міської ради. Перед студентами виступили фахівці, які були організаторами та  безпосередніми учасниками впровадження БРЕНД-БУКУ МІСТА СУМИ.

Начальник управління стратегічного розвитку міста Сумської міської ради – Оксана Миколаївна Кубрак  та головний спеціаліст відділу маркетингу, промоції та туризму – Тетяна Дмитрівна Закревська поділились практичним досвідом створення і впровадження Бренду міста Суми. Майбутні фахівці туристичного бізнесу ознайомились із такими поняттями як: позиціонування бренду, рекламний слоган, логотип, динамічні слогани, ілюстративна графіка, одержали різноманітний ілюстративний матеріал та посилання на електронні ресурси, які, безумовно, будуть корисними для них в майбутньому.

Окрема подяка викладачу кафедри екології та ботаніки Коваленку Олександру Вікторовичу, завідувачу кафедри Скляр Вікторії Григорівні за організацію заходу та Баштовому Миколі Григоровичу і Бондарєвій Людмилі Миколаївні за активну участь.