4 квітня на кафедрі біотехнології та хімії відбулись батьківські збори студентів  першого курсу спеціальності 162 «Біотехнологія та біоінженерія».

Про особливості організації навчального процесу у весняному семестрі розповіла декан факультету агротехнологій та природокористування Бакуменко О.М.

У доповіді завідувача кафедри біотехнології та хімії Коваленка В.М. було наголошено на особливостях фахової підготовки та перспективах наукової роботи студентів спеціальності 162 «Біотехнологія та біоінженерія».

Загальну інформації щодо  результатів навчання студентів у першому модулі з дисциплін 2 семестру доповіла куратор групи Швець О.Г. Батьки були ознайомлені з платформою дистанційного навчання СНАУ, додатком розклад та іншими інформаційними ресурсами університету.

Представник студентського самоврядування Ветошко А. поділився особливостями організації дозвілля студентів факультету.