Захист дипломної роботи  ‒ це, мабуть, самий хвилюючий і відповідальний момент за весь час навчання в університеті. Здавалося б, усе вже позаду: роки навчання, вибір актуальної теми, написання всіх частин дипломної роботи, оформлення списку літератури, презентація та доповідь лише на 7 хвилин. Ви вже майже дипломований фахівець, але залишилося ще зовсім трішечки ‒ прилюдний захист!!!

7 та 8 грудня 2023 року на кафедрі садово-паркового та лісового господарства відбулися засідання екзаменаційних комісій по захисту кваліфікаційних робіт ОС Магістр за спеціальностями 205 «ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО» та 206 «САДОВО-ПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» заочної форми навчання. Усі здобувачі чудово презентували свої півторарічні дослідження, кваліфіковано відповідали на запитання та отримали високі позитивні оцінки! Вітаємо випускників з успішним захистом!!! Ви найкращі!!!