Академічна мобільність відкрила нові можливості для асистентки кафедри агротехнологій та ґрунтознавства, Оксани Дацько, яка приєдналася до заходу, що проходив на базі Факультету тропічного землеробства Чеського університету природничих наук в Празі (CZU) у період з 11 по 15 грудня. Головною темою мобільності було дослідження забруднення ґрунтів України. Під час візиту обговорювались перспективи співпраці між науковцями СНАУ та CZU, а також були відвідані курси та проведена робота в лабораторіях.

Висловлюємо щиру вдячність колегам з Чеського університету природничих наук в Празі, платформі AgriSci-UA та доктору Хінеку Рубіку за унікальну можливість прийняти участь у цій академічній мобільності.