24 травня 2024 року відбудеться Міжнародна науково-практична конференція “Гончарівські читання” присвяченої 95-річчю з дня народження провідного й знаного науковця, практика, вчителя, організатора, селекціонера-картопляра, лауреата Державної премії СРСР в галузі науки та техніки, заслуженого діяча науки і техніки України, засновника та першого завідувача кафедри селекції та насінництва Сумського НАУ, засновника і першого директора Інституту проблем картоплярства північно-східного Лісостепу України в складі Сумського НАУ, доктора сільськогосподарських наук, професора ГОНЧАРОВА МИКОЛИ ДЕМ’ЯНОВИЧА.

Тематичні напрями конференції

1. Селекція і насінництво сільськогосподарських культур.
  2. Теоретичні і практичні аспекти сучасних генетичних досліджень.
  3. Новітні технології в рослинництві.
  4. Сучасні тенденції в землеробстві, агрохімії та захисті рослин.
  5. Екологічні проблеми та шляхи їх вирішення.

На конференцію запрошуються науковці, представники органів державної влади, науково-дослідних організацій, керівники та спеціалісти сільськогосподарських підприємств, чия діяльність має відношення до тематики конференції.

Інформаційний листок умов участь у конференції знаходиться тут:

Україномовний варіант

Англомовний варіант