Сьогодні 06.12.2023 р. на кафедрі біотехнології та хімії факультету Агротехнологій та природокористування  СНАУ було  проведено День біотехнолога,  а саме круглий стіл на якому обговорювались «Сучасні тенденції у підготовці здобувачів вищої освіти спеціальності 162 – Біотехнології та біоінженерія»  у форматі онлайн- конференції.

З вітальним словом виступила декан факультету агротехнологій та природокористування Бакуменко О.М.;  професор кафедри біотехнології та хімії Подгаєцький А.А. і професор кафедри біотехнології та хімії Кравченко Н.В. розповіли про відкриття спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія»,  особливості освітньої програми спеціальності. Зав. кафедри доц. Коваленко В.М. окреслив напрямки  наукових досліджень.

Були запрошені гості, а саме  зав. віділом  біотехнології та біотехнологічних систем Інституту картоплярства НААН України (м.Київ), ст. н. співробітник – Купріянова Т.М. та біолог  Інституту клітинної терапії (інноваційної, високо-технологічної медичної компанії) м. Києв – Наталіч  Я.С.

З доповідями в обговорені  виступили студенти  2, 3, 4 курсів:

1. Пономаренко Денис
  2. Разінькова Еліна
  3. Біловодська Марина

1. Мироненко Вікторія
  2. Гришак Каріна
  3. Швець Єдуард

1. Грицина Анастасія

8.Приходько Михайло

У кожного студента різнопланові дослідження, свої перемоги разом з викладачами кафедри, а також, як підтвердження сертифікати участі у Міжнародних конференціях, а це свідчить про правильність вибору обраній професії.

Виступили і керівники гуртка ««BIOTECH-SCIENCE» доц. Івченко В.Д., Швець О.Г., які наголосили на дослідженнях гуртківців.

Дякуємо,  нашим Збройним Силам України  і вітаємо  їх зі святом та за змогу навчатись, творити, досліджувати!!