28 лютого 2020 року відбулося засідання робочої (проектної) групи в рамках «Проектування та оновлення освітніх програм» зі спеціальності 201 «Агрономія».
В роботі засідання прийняли участь шість членів робочої (проектної) групи працівників університету згідно наказу ректора, вісім стейкхолдерів з виробництва, чотири аспіранти і вісім студентів.
У дискусії, іноді досить гострій, обговорювались зміни, які повинні відбутися з навчальними планами, практиками тощо.
З вступним словом виступив декан факультету агротехнологій та природокористування професор Коваленуо І. М. У виступі гаранта програми – д.с.-г.н., професор, завідувача кафедри біотехнології та фітофармакології Подгаєцького А. А. проведений аналіз навчальних планів бакалаврського, магістерського та освітньо-наукового рівнів навчання, розкритий потенціал науково-педагогічного забезпечення процесу, позитивні та негативні його сторони.
Своє бачення процесу навчання в СНАУ висловили зовнішні стейкхолдери (роботодавці):
– Штукін Микола Олексійович – генеральний директор ТОВ «ВорожбаЛатІнвест» (Лебединський район Сумської області);
– Кабанець Віктор Михайлович – директор Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН;
– Дрига Сергій Петрович – керівник відділу Підліснівка, ТОВ «Райз Північ»;
– Колодяжний Олександр Васильович – директор ТОВ “Агрокрай” (Полтавська область, Гадяцький район, м. Гадяч);
– Ткаченко Олександр Миколайович – директор ТОВ «Агрохім-протект»;
Від аспірантів з пропозиціями поліпшення підготовки спеціалістів вищої категорії виступив Бутенко С. А., а від студентів – Славкова М. А., Войтенко М. Д.
Учасники засідання констатували, що підготовка фахівців за галуззю знань «Аграрні науки та продовольство» дійсно потребує удосконалення та реформування і, визнаючи необхідність об’єднання з цією метою зусиль зовнішніх та внутрішніх стейкхолдерів, вважають за можливе надати наступні рекомендації щодо забезпечення якості підготовки майбутніх фахівців спеціальності 201 «Агрономія». Відповідно з цим прийнято рішення, підписано протокол.