4 жовтня відбулася ознайомча зустріч декана факультету агротехнологій та природокористування і викладачів кафедри садово-паркового та лісового господарства із магістрами 1 курсу денної форми навчання за освітніми програмами 205 «Лісове господарство» та 206 «Садово-паркове господарство».

Студентів ознайомили із особливостями організації навчального процесу в. п. декана факультету агротехнологій та природокористування, доцент  Бакуменко О. М.

Викладачі кафедри садово-паркового та лісового господарства (професор Мельник А.В., доцент Токмань В. С., асистент Бутенко С. О.) презентували матеріально-технічну базу та складові виконання підготовки за вибраними освітніми програмами. У цьому році на ОП 206 «Садово-паркове господарство» вступило 22 студенти, а на 205 «Лісове господарство» – 36 студентів.