Шановні студенти!

Доводимо до вашого відома, що відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 16.01.2024 № 4-к-24 «Про оголошення конкурсу на заміщення посади ректора Сумського національного аграрного університету»  зі змінами від 05.03.2024, наказ № 36 к-24 у такій редакції: «3. Сумському національному аграрному університету організувати проведення виборів ректора 20 червня 2024 року згідно з вимогами статті 42 Закону України «Про вищу освіту» та з дотриманням законодавства України в частині здійснення безпекових заходів, пов’язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану в Україні».

Обов’язковим елементом підготовки до виборів є проведення зборів студентів щодо обрання делегатів від студентства Сумського НАУ (факультету агротехнологій та природокористування) на вибори ректора, дана зустріч відбудеться 23 травня 2024 року за часом визначеним графіком на платформі ZOOM (графік буде розміщено у студентських групах). Явка усіх студентів є обов’язкова, участь учасників фіксується.